211 151 211

Registrace nového uživatele

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste se rozhodl(a) využívat služeb WIA FIX. Na tomto portálu naleznete všechny důležité informace a nastavení potřebná pro využívání služby.

Pro přístup do portálu WIA FIX se musíte zaregistrovat - prvním krokem registrace je volba uživatelského jména a hesla. Pozor! Uživatelské jméno může obsahovat pouze standardní znaky abecedy písmena a-z, číslice 0-9 a znaky -_,.).
Povolené znaky hesla jsou a-z A-Z 0-9_.-?!+#@$%^&*()+|.

Uživatelské jméno
Heslo
heslo musí mít minimálně 8 znaků
Zopakovat heslo
Promo kód
(nepovinné)
Prohlašuji, že jsem oprávněn jednat jménem a na účet účastníka. Prohlašuji, že jsem se seznámil s Všeobecnými podmínkami poskytování služeb elektronických komunikací společnosti WIA spol. s r.o. a příslušnými provozními podmínkami poskytování služeb el. komunikací společnosti WIA spol. s r.o., se kterými souhlasím a které se tímto zavazuji dodržovat, a dále s podmínkami Ochrany osobních údajů ve WIA spol. s .r.o., platným ceníkem služeb společnosti WIA spol. s r.o., včetně Ceníku administrativních poplatků, které tímto beru na vědomí (vše uveřejněno na internetových stránkách společnosti WIA spol. s r.o.: www.wia.cz v sekci dokumenty).
Výslovně žádám poskytovatele, aby v souladu s ustanovením §1823 Občanského zákoníku, započal s poskytováním služeb dle této smlouvy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy, a beru na vědomí, že v případě odstoupení od smlouvy, uhradím poskytovateli poměrnou část sjednané ceny za plnění poskytnuté do okamžiku odstoupení od smlouvy.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a s poskytováním marketingových informací obsahujících nabídky služeb a produktů společnosti WIA spol. s.r.o., a to v souladu s podmínkami Ochrany osobních údajů ve WIA spol. s r.o., se kterými jsem se seznámil na internetových stránkách společnosti WIA spol. s r.o. (www.wia.cz v sekci dokumenty).
Panelový dům

SVJ v Brandýse nad Labem požadovalo komplexní telekomunikační služby pro celý panelový dům. Stávající řešení nebylo vyhovující kvůli častým výpadkům a nestabilitě služeb. SVJ jednohlasně zvolilo službu WIA FIX, která představuje pevný přístup k vysokorychlostnímu internetu, telefonní služby a kabelovou televizi. Řešení je vhodné pro domy s desítkami i stovkami bytových jednotek.

Obyvatelé domu tak získali:

 • velmi kvalitní a spolehlivé služby – internet až 50 Mbit/s symetricky, kabelovou televizi včetně posunu v čase, nahrávání a možnosti sledovat na mobilních zařízeních; telefonování z pevné linky bez paušálu,
 • stabilní telekomunikační řešení s životností několik desítek let,
 • zvýšení hodnoty jednotlivých bytů i celé nemovitosti,
 • možnost bezplatně využívat telekomunikační zařízení WIA,
 • nepřetržitá a flexibilní zákaznická a technická podpora.Veškerou technologii jsme umístili na střechu objektu, takže obyvatele domu nic neomezuje. Z rozvaděče na střeše jsou po domě vedeny metalické kabely, které jsou ukončeny v jednotlivých bytech. Uživatelé tak mohou pohodlně propojit svůj počítač a okamžitě využívat internetové připojení. V případě zájmu využívat WiFi, zapojíme router, který zajistí bezdrátové připojení pro uživatele v celém bytě, připojení počítačů i set-top boxu. Na první pohled se na panelovém domě jako takovém mnoho nezměnilo, spolehlivé telekomunikační služby má ale bytové družstvo vyřešeno jednou provždy.

×
Nájemní dům

Majitel domu v Chebu hledal bezúdržbové, trvalé a jednotné telekomunikační řešení pro nájemníky několika desítek bytů. Zvolil službu WIA FIX, a to nejen pro spolehlivé internetové připojení, ale i možnost využívání kabelové televize a pevné linky.

Výhody řešení od WIA

 • Veškeré služby jsou předplacené – žádné úvazky, není třeba podepisovat jakékoliv smlouvy, ani převádět uživatele.
 • Spolehlivé připojení k internetu, 40 televizních programů, předplacené telefonování z pevné linky bez paušálu.
 • Vyřešení telekomunikačních služeb do budoucna, spokojenost nájemníků.
 • Využívání rozvodného telekomunikačního zařízení zdarma.
 • Nepřetržitá a flexibilní zákaznická a technická podpora.Ze zařízení umístěném na střeše jsou vedeny rozvody po domě. Tyto metalické kabely vedou do ethernetových zásuvek v jednotlivých bytech. Uživatel tak může propojit svůj počítač přímo se zásuvkou RJ-45 a využívat ihned internetové připojení. Připojením routeru mohou nájemníci získat WiFi po celém bytě, případně zapojit další zařízení, jako například set-top box pro sledování televize. Díky zasíťování celého bytového domu a jednoduchému přístupu k telekomunikačním službám z jednotlivých bytů nemusí majitel řešit individuální požadavky nájemníků, jakékoliv převody smluv telekomunikačních operátorů. Bydlení se pro nájemníky stalo pohodlnější a atraktivnější.

×
Městský dům

Služba WIA FIX je vhodná i pro zasíťování jednotlivých vchodů nebo menších domů s několika byty. Ne náhodou se tedy investor z Prahy 2 rozhodl pro profesionální řešení pro svůj dům v podobě kompletních služeb od WIA. Před jejich zavedením si každý z nájemníků zajišťoval internetové připojení sám. Docházelo však k problémům při převodech či rušení smluv a k poškození vnějších zdí domu při upevňování nejrůznějších antén a parabol.

Výhody řešení od WIA

 • Veškeré služby jsou předplacené – žádné úvazky, není třeba podepisovat jakékoliv smlouvy.
 • Spolehlivé připojení k internetu, kabelová televize, telefonování z pevné linky bez paušálu.
 • Vyřešení telekomunikačních služeb do budoucna a získání spokojených nájemníků.
 • Využívání rozvodného telekomunikačního zařízení zdarma.
 • Zákaznická a technická podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.Veškerá telekomunikační zařízení jsou umístěna na půdě. Nedochází tak k narušení architektury domu, ani k jeho mechanickému poškození. Po domě jsou až do jednotlivých bytů rozvedeny metalické kabely, které jsou zakončeny zásuvkou RJ-45. Uživatel tak může propojit svůj počítač přímo se zásuvkou a využívat internet okamžitě. Připojením routeru uživatelé získají WiFi po celém bytě, případně lze zapojit další zařízení, jako například set-top box pro sledování televize či IP telefon. Díky zasíťování celého domu a jednoduchému přístupu k telekomunikačním službám z jednotlivých bytů není třeba řešit individuální požadavky nájemníků, jakékoliv převody smluv telekomunikačních operátorů. Bydlení se v tomto domě stalo pohodlnější a atraktivnější a nemovitost jako taková tím vzrostla na hodnotě.

×