211 151 211

Novinky

16.06.2017 Nové televizní programy

Vážení klienti,  kanál Comedy Central Extra ukončil vysílání a byl odebrán z balíčků. Jako náhradu jsme přidali kanály skupiny VIASAT.  Od 1. 6. v balíčku BASIC a MAXI najdete kanál Viasat History. V balíčku MAXI bude navíc Viasat Explore/Viasat Spice a Viasat Nature. S přáním pěkného letního dne Tým WIA

20.02.2017 Vypnutí televizních kanálů Mar

K 1. březnu dojde k vypnutí televizních stanic skupiny Markíza v České republice. Nahradí je kanál Markíza International.

16.02.2017 HBO3 na 3 DNY ZDARMA!

Na celkem tři dny, od soboty 18. února 6. hodiny ranní do úterý 21. února stejného času zpřístupní společnost Sledovánítv.cz všem svým zákazníkům kanál HBO 3. Stane se tak u příležitosti premiéry amerického seriálu Sedmilhářky, kterou v pondělí 20. února odvysílá kanál HBO 3 od 20 hodin. Temně komediální drama SEDMILHÁŘKY vypráví příběh trojice matek předškoláků (Reese Witherspoon, Nicole Kidman a Shailene Woodley), jejichž zdánlivě perfektní životy se postupně rozmotávají až do okamžiku, kdy došlo k vraždě.

16.01.2017 Sledujte filmy na Apple TV

Vlastníte nebo zvažujete pořízení Apple TV? Nově můžete využít dostupnosti služby Sledovanitv.cz na Apple TV modelové řady 2015 a novější. Bez pořizovacích nákladů si naši klienti mohou bezplatně stáhnout aplikaci z App Store. Využívání aplikace je v rámci akce do 30. 4. 2017 ZDARMA. Klienti za sledování televize prostřednictvím Sledovanitv.cz na Apple TV od května 2017 zaplatí pouze 25 Kč / měsíc. Službu je možné objednat na webových stránkách po přihlášení do uživatelského rozhraní. Následně bude Apple TV propojena s účtem Sledovanitv.cz prostřednictvím PIN kódu, který zákazník obdrží na zákaznické lince 225 372 055.

25.07.2016 Nova i na mobilu

Programy skupiny Nova u služby WIA TV Sledovanitv.cz jsou nyní dostupné i na mobilu, tabletu a počítači. Timeshift a nahrávání obsahuje balíček NP+.

29.06.2016 Navýšili jsme rychlosti

Je nám potěšením Vás informovat o navýšení rychlostí služby WIA FIX. Tarif WIA FIX zrychluje na 30 Mbit/s a WIA FIX Plus na 50 Mbit/s. Ceny a ostatní vlastnosti služby zůstávají stejné. Užívejte si ještě vyšší rychlost!

07.08.2015 Nová IP televize je tady!

Spustili jsme pro vás novou IP televizi WIA TV 4network.tv a poskytujeme ji tak vedle WIA TV sledovanitv. U WIA FIX Plus ji máte také v ceně. Vyberte si programovou strukturu, která vám nejvíce vyhovuje. Ke službě 4network.tv je zapotřebí set-top box, který vám dodáme za dotovanou cenu. Nová IPTV obsahuje kromě jiného i programy skupiny Nova.

30.03.2015 Tématický balíček sport

K televizi WIA TV nebo WIA TV+ si nyní můžete připobjednat sportovní balíček nebo nové programové balíčky WIA TV basic a WIA TV MAXI. Můžete tak získat až 96 televizních kanálů.

07.01.2015 HBO následuje Filmbox

K nedávno spuštěnému tématickému Filmbox se přidává i HBO a obsahuje oblíbené programy HBO, HBO2 a HBO Comedy. Objednávejte s WIA TV a vaším internetovým připojením.

12.12.2014 Filmbox je tady!

Ke kabelové televizi WIA TV a WIA TV+ nyní můžete přiobjednat i tématický balíček Filmbox. Obsahuje takové programové lahůdky jako Filmbox, Filmbox extra, Filmbox family, Erox, 360 tune BOX, DocuBOX, FashionBOX, Erox, Eroxxx HD. Užívejte si televizní zábavu ještě více!

Panelový dům

SVJ v Brandýse nad Labem požadovalo komplexní telekomunikační služby pro celý panelový dům. Stávající řešení nebylo vyhovující kvůli častým výpadkům a nestabilitě služeb. SVJ jednohlasně zvolilo službu WIA FIX, která představuje pevný přístup k vysokorychlostnímu internetu, telefonní služby a kabelovou televizi. Řešení je vhodné pro domy s desítkami i stovkami bytových jednotek.

Obyvatelé domu tak získali:

 • velmi kvalitní a spolehlivé služby – internet až 50 Mbit/s symetricky, kabelovou televizi včetně posunu v čase, nahrávání a možnosti sledovat na mobilních zařízeních; telefonování z pevné linky bez paušálu,
 • stabilní telekomunikační řešení s životností několik desítek let,
 • zvýšení hodnoty jednotlivých bytů i celé nemovitosti,
 • možnost bezplatně využívat telekomunikační zařízení WIA,
 • nepřetržitá a flexibilní zákaznická a technická podpora.Veškerou technologii jsme umístili na střechu objektu, takže obyvatele domu nic neomezuje. Z rozvaděče na střeše jsou po domě vedeny metalické kabely, které jsou ukončeny v jednotlivých bytech. Uživatelé tak mohou pohodlně propojit svůj počítač a okamžitě využívat internetové připojení. V případě zájmu využívat WiFi, zapojíme router, který zajistí bezdrátové připojení pro uživatele v celém bytě, připojení počítačů i set-top boxu. Na první pohled se na panelovém domě jako takovém mnoho nezměnilo, spolehlivé telekomunikační služby má ale bytové družstvo vyřešeno jednou provždy.

×
Nájemní dům

Majitel domu v Chebu hledal bezúdržbové, trvalé a jednotné telekomunikační řešení pro nájemníky několika desítek bytů. Zvolil službu WIA FIX, a to nejen pro spolehlivé internetové připojení, ale i možnost využívání kabelové televize a pevné linky.

Výhody řešení od WIA

 • Veškeré služby jsou předplacené – žádné úvazky, není třeba podepisovat jakékoliv smlouvy, ani převádět uživatele.
 • Spolehlivé připojení k internetu, 40 televizních programů, předplacené telefonování z pevné linky bez paušálu.
 • Vyřešení telekomunikačních služeb do budoucna, spokojenost nájemníků.
 • Využívání rozvodného telekomunikačního zařízení zdarma.
 • Nepřetržitá a flexibilní zákaznická a technická podpora.Ze zařízení umístěném na střeše jsou vedeny rozvody po domě. Tyto metalické kabely vedou do ethernetových zásuvek v jednotlivých bytech. Uživatel tak může propojit svůj počítač přímo se zásuvkou RJ-45 a využívat ihned internetové připojení. Připojením routeru mohou nájemníci získat WiFi po celém bytě, případně zapojit další zařízení, jako například set-top box pro sledování televize. Díky zasíťování celého bytového domu a jednoduchému přístupu k telekomunikačním službám z jednotlivých bytů nemusí majitel řešit individuální požadavky nájemníků, jakékoliv převody smluv telekomunikačních operátorů. Bydlení se pro nájemníky stalo pohodlnější a atraktivnější.

×
Městský dům

Služba WIA FIX je vhodná i pro zasíťování jednotlivých vchodů nebo menších domů s několika byty. Ne náhodou se tedy investor z Prahy 2 rozhodl pro profesionální řešení pro svůj dům v podobě kompletních služeb od WIA. Před jejich zavedením si každý z nájemníků zajišťoval internetové připojení sám. Docházelo však k problémům při převodech či rušení smluv a k poškození vnějších zdí domu při upevňování nejrůznějších antén a parabol.

Výhody řešení od WIA

 • Veškeré služby jsou předplacené – žádné úvazky, není třeba podepisovat jakékoliv smlouvy.
 • Spolehlivé připojení k internetu, kabelová televize, telefonování z pevné linky bez paušálu.
 • Vyřešení telekomunikačních služeb do budoucna a získání spokojených nájemníků.
 • Využívání rozvodného telekomunikačního zařízení zdarma.
 • Zákaznická a technická podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.Veškerá telekomunikační zařízení jsou umístěna na půdě. Nedochází tak k narušení architektury domu, ani k jeho mechanickému poškození. Po domě jsou až do jednotlivých bytů rozvedeny metalické kabely, které jsou zakončeny zásuvkou RJ-45. Uživatel tak může propojit svůj počítač přímo se zásuvkou a využívat internet okamžitě. Připojením routeru uživatelé získají WiFi po celém bytě, případně lze zapojit další zařízení, jako například set-top box pro sledování televize či IP telefon. Díky zasíťování celého domu a jednoduchému přístupu k telekomunikačním službám z jednotlivých bytů není třeba řešit individuální požadavky nájemníků, jakékoliv převody smluv telekomunikačních operátorů. Bydlení se v tomto domě stalo pohodlnější a atraktivnější a nemovitost jako taková tím vzrostla na hodnotě.

×